Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

35 50

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Ramazan Kare Peçeteleri KidsPartim’de!

Ramazan ayının bereketini sofralarınıza taşırken pratik çözümler arıyorsanız Ramazan kare peçeteleri tam aradığınız şey! İftar ve sahur sofralarınıza özel olarak tasarlanan tek kullanımlık Ramazan kare peçeteleri oldukça hijyenik. Bununla birlikte üzerlerinde yer alan özgün desenler ve yazı baskılarıyla Ramazan coşkusunu sofralarınıza yansıtmakta birebir. Geniş Ramazan peçetesi yelpazemizden tercihinize uyacak ürünleri seçebilirsiniz.

Gold Yaldızlı Arapça Yazılı Peçeteler

Ürün yelpazemizde yer alan gold yaldızlı Arapça yazılı peçeteler, iftar ve sahur sofraları için dikkat çekici bir seçenek. Lacivert renkli peçetelerin üzerinde altın rengi bir çember deseni mevcut. Bu çemberin içinde Arapça "Eid Mubarak" yazısı var. Her biri 33x33 cm ebadında olan kare peçeteler, 16'lı paketler halinde satılıyor. Bu sayede geniş sofralar için uygun bir seçenek sunmakta. Bu peçeteler tek kullanımlık üretiliyor. Bu sayede oldukça hijyenik bir çözüm sunmakta.

Kağıt malzemeden üretilen yeşil renkli iftar peçeteleri de ürün çeşitlerimiz arasında yer almakta. Standart 33 cm boyutunda üretilen modeller, altın yaldızlı "Eid Mubarak" yazısı ile süsleniyor. Bu tasarımlar özellikle evlerde sıkça tercih edilmekte. Beyaz renkte üretilen peçeteler ise özellikle restoranlarda daha çok tercih edilmekte. Çünkü altın rengiyle beyaz rengin kombini zarif bir sunum sağlıyor. Bu model 16'lı setler halinde satılıyor. Ayrıca 33x33 cm ebadında standart kare şeklinde üretiliyor.

Siyah renkli peçete tasarımları Arapça yazılı peçeteler arasında farklı bir güzelliğe sahip. Birçok mekanda tercih edilen bu modellerde altın yaldızlı "Ramadan Kareem" yazısı mevcut. Bu yazının çevresinde desenli baskı var. Her biri 33x33 cm ebadında olan Ramazan kare peçeteleri, sofrasına zarafet katmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri.

Desen Baskılı Kare Peçete Modelleri

Desenli Ramazan kare peçeteleri arasında öne çıkan gold yaldızlı yeşil peçeteler, farklı dini sembollere sahip. Bu peçeteler "11 Ayın Sultanı Ramazan" yazısıyla birlikte fener, yıldız ve hilal motifleriyle şık bir tasarım sağlıyor. 33x33 cm ebadındaki bu modeller iftar vakti peçete ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılamakta. Ayrıca ürün çeşitlerimiz arasında bu ürünlerin beyaz renkli olanları da mevcut.

Gold yaldızlı yeşil "Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan" yazılı peçeteler de ürünlerimiz arasında en göz alıcı seçeneklerden bir diğeri. Bu peçetelerde hat sanatlı el yazısı baskısıyla birlikte minare, kubbe ve cami motifleri mevcut. Sofralara daha geleneksel bir dokunuş katan bu modeller özellikle otellerde sıkça kullanılıyor.

Gold yaldızlı yeşil peçete çeşitlerimizden biri de "İyi Bayramlar" yazılı modeller. Bu tasarımlarda ot ile yaprak desenleri mevcut. Kağıt malzemeden üretilen ve tek kullanımlık bu peçeteler oldukça kullanışlı. Yeşil Ramazan kare peçeteleri 16'lı paketlerde satılıyor. Böylece geniş aile buluşmaları veya dost davetlerinde pratik bir çözüm sağlıyor.

Kırmızı renkli gold yaldızlı peçeteler ise küçük davetler için daha kullanışlı. "İyi Bayramlar" yazılı bu kare peçeteler 24x24 cm kokteyl boyutlarında üretilmekte. Bununla birlikte yazı baskısı, hat sanatlı hilal sembolü içerisinde yer alıyor. Özel tasarımı ve ilgi çekici renkleriyle bu tasarım özellikle bayram sofralarına neşe katmakta.

Ramazan'a Özel Katlama Mendiller

Ramazan kutlamalarınızı sofranıza taşıyan farklı boyutta veya katlama stilinde peçete modelleri mevcut. Örneğin kokteyl boyutta katlama mendiller genellikle 24x24 cm ebadında. Ramazan kare peçeteleri ayrıca 33x33 cm ebadıyla geniş sofralarda pratik bir kullanım sağlamakta. Her iki modeli de iç veya dış mekanlarda kullanmanız mümkün. Ancak kokteyl peçeteler genellikle iç mekanlarda tercih ediliyor.

Ramazan Kare Peçetelerinde Adresiniz KidsPartim!

Kullanışlı kare peçeteler Ramazan ayının bereketini ve neşesini sofralarınıza yansıtacak! Birbirinden güzel desenlerde ve katlama şekillerinde Ramazan peçetelerini bu kategorimizden sipariş verebilirsiniz. 16'lı paketlerde beğenilerinize sunduğumuz uygun fiyatlı peçete tasarımlarını basit birkaç tıklamayla satın alabilirsiniz. İftar veya sahur sofralarınız için özel tasarlanan kutlama ürünlerini hızlıca sipariş verebilirsiniz. 

Gold Yaldızlı Kırmızı İyi Bayramlar Kokteyl Peçete 24x24
Gold Yaldızlı Kırmızı İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Bordo İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Lacivert İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Yeşil İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Siyah İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Beyaz İyi Bayramlar Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Lacivert Eid Mubarak Ramazan Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Yeşil Eid Mubarak Ramazan Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Siyah Ramadan Kareem Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Yeşil Hoş Geldin Ramazan Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Beyaz Hoş Geldin Ramazan Peçete 33x33
TÜKENDİ
Gold Yaldızlı Beyaz Eid Mubarak Ramazan Peçete 33x33
TÜKENDİ
16 adet ürün bulunmuştur.
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar