Kargo Seçenekleri | Ürün Gönderimi ve Teslimat

TESLİMAT VE KARGO BİLGİSİ


Saat 15.00'a kadar olan sipariş etmiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün MNG kargoya teslim edilmektedir.

Saat 15.00'ten sonra yapılan siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz 0537 213 83 76 no’lu telefon ile sizi arayarak bu durum hakkında bilgi verecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bursa merkezli şirketimizden ürünler MNG Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişinizin takibi için buradan size gönderdiğimiz Evrak Takip numarası ile kargo sürecinizi takip edebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ: Evrak Takip Numarası mailinize gelecektir. Bazen spam, junk, gereksiz mail kısmına düşebilmektedir. Lütfen o tarafa gelen maillerinizi de kontrol edin. 

 

Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Size en yakın MNG Kargo şubesini bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar