Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

45 60

Ramazan Temalı Cepli Peçetelerle Ramazan Coşkusu!

İftar ve sahur sofralarınızı süsleyecek şık peçeteler arıyorsanız KidsPartim'in Ramazan cepli peçeteleri tam size göre. Kağıt malzemeden üretilen bu peçeteler hem kaliteli hem de hesaplı. Ayrıca hijyen konusunda da ideal. Çeşitli desen veya yazı baskıları, iftar ve sahur sofralarınıza özgün bir renk katmanıza olanak tanıyor. Yaldızlı baskı çeşitleri ise göz alıcı detaylara sahip. Özel yazı tasarımları ve konforlu dokusu ile Ramazan cepli peçeteleri sofranıza farklı bir renk katacak.

Ramazan coşkusunu sofralarınıza taşıyan Ramazan cepli peçeteleri birçok farklı çeşide sahip. Örneğin gold yaldız baskılı peçetelerin üzerinde Arapça "Ramadan Kareem" yazısı bulunmakta. Bu peçetelerle misafirlerinizi çok şık bir sofrada ağırlayabilirsiniz. Yeni model bu cepli peçeteler, göz alıcı detaylarının yanı sıra 40x40 cm ebatlarıyla oldukça kullanışlı. Böyle daha pek çok cepli peçete çeşidini bu kategorimizde bulabilirsiniz.

KidsPartim ile Ramazan Sofraları

KidsPartim'in Ramazan cepli peçeteleri koleksiyonu, renkli ve şık modellerle geniş bir yelpazeye sahip. Bu sayede farklı mekanlarda kurulan sahur veya iftar sofralarında zarif ve kullanışlı çözümler sunmakta. Ürünlerimizde hijyen standartlarına uyuyor, kalite standartlarını yükseltiyoruz. Bu sayede KidsPartim peçeteleri sadece yerli pazarlarda değil, yurt dışı pazarlarda da büyük beğeni görüyor.

Sade ve şık bir cepli Ramazan peçetesi arıyorsanız beyaz renkli gümüş baskılı cep bölmeli peçete tasarımlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Hilal ve yıldız desenleriyle süslü bu peçeteleri kaliteli kağıt malzemeden üretiyoruz. Tek kullanımlık olmaları temizlik ihtiyaçlarına hijyenik bir çözüm sağlıyor. "Hoş Geldin Ramazan" yazısı ise iftar ve sahurda Ramazan ayının coşkusunu yansıtmakta.

Diğer taraftan fener ayrıntılı deseniyle dikkat çeken özel peçetelerimiz de büyük beğeni topluyor. Garson katlama boyutlarıyla işlevsel bir yapıya sahip bu peçete çeşidi özel fener ayrıntısıyla sofraya farklı bir renk katmakta. Her peçetede bulunan ayrı bölmeler, çatal ve bıçak düzenini oluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca hazır katlı şekliyle sofranızı hızlıca süslemenize yardımcı oluyor.

Geleneksel hat sanatı işlemeli ay desenli gümüş yaldızlı peçeteler özgün bir süslemeye sahip. Beyaz renkli kağıttan ürettiğimiz cepli peçetelerde "Hayırlı Ramazanlar" yazısı mevcut. Bireysel kullanıcıların yanı sıra lokanta ve restoranlar için Ramazan peçeteleri bağlamında da bu ürünlere talep yüksek. Ramazan ayında düzenlenen toplu iftar ve sahur programları için peçete siparişi vermek isterseniz bu ürünleri mutlaka denemelisiniz.

Beyaz Renk Air Touch Peçetelerle Sofranızı Süsleyin!

Beyaz renk Air Touch peçeteler, özgün dokusuyla rahat bir kullanıma sahip. Ayrıca yaldızlı Ramazan cepli peçeteleri 40x40 cm ebadında. 12'li paketlerde satılan peçetelerin fiyatları oldukça uygun. Bu özellikleri sayesinde hem kullanım kolaylığı hem de geniş sofraları süsleme imkanı sağlıyor. Garson katlama özellikleri ise sofranızı daha düzenli gösteriyor.

Gold renk baskılı ve cepli Air Touch peçeteler, kubbe ve yıldız desenleriyle özgün bir tasarıma sahip. Üzerinde "Eid Mubarak" yazısı bulunan bu modeller, özellikle lokanta ve restoranların en çok tercih ettiği peçeteler arasında yer almakta. Hassas tenlere özel peçete çeşitlerimiz ise önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Nitekim bu peçeteler normal peçetelere kıyasla daha yumuşak ve dayanıklı.

Diğer taraftan gümüş yaldızlı kumaş yapıda peçeteler de Ramazan peçeteleri arasında büyük ilgi görmekte. Kumaş dokulu kağıt malzemeden gümüş yaldızlı detaylarla üretilen bu peçeteler oldukça zarif. Bu sayede oteller için Ramazan peçetesi çeşitleri arasında da oldukça beğenilmekte. Sağlık standartlarına uygun malzeme kullanımı, gümüş yaldızlı kumaş dokulu peçeteleri güvenilir bir seçenek haline getirmekte.

KidsPartim'den Uygun Fiyatlı Cepli Ramazan Peçeteleri

KidsPartim olarak Ramazan cepli peçeteleri konusunda geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Beğenilerinize en uygun ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz. İftar ve sahur için birbirinden güzel bu ürünler aynı zamanda da bütçe dostu seçenekler sağlıyor. Aradığınız özel baskılı Ramazan cepli peçetelere ulaşmak için arama çubuğunu veya ürün filtrelerini kullanabilirsiniz. 

Gümüş Beyaz Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
Gümüş Beyaz Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
95,00
45,00
Yeni
%52İndirim
İncele
Gümüş Beyaz Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40 Yeni Model
Gümüş Yaldızlı Beyaz Hoş Geldin Ramazan Cepli Peçete 12 lı 40x40
Gold Yaldızlı Beyaz Hoş Geldin Ramazan Cepli Touch Peçete 12 li 40x40
Gümüş Yaldızlı Beyaz Hoş Geldin Ramazan Cepli Touch Peçete 12 li 40x40
Gold Beyaz Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
Gold Beyaz Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
100,00
45,00
Yeni
%55İndirim
İncele
Gold Beyaz Cepli Aır Touch Eid Mubarak Peçete 12 Adet 40x40
Gold Yaldızlı Siyah Eid Mubarak Peçete 16 Adet
Gold Yaldızlı Siyah Eid Mubarak Peçete 16 Adet
100,00
50,00
Yeni
%50İndirim
İncele
Gold Yaldızlı Beyaz Hoş Geldin Ramazan Cepli Aır Touch Peçete 12 lı 40x40
Gold Yaldızlı Beyaz İyi Bayramlar Cepli Aır Touch Peçete 12 lı 40x40
Gümüş Siyah Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
TÜKENDİ
Gümüş Siyah Cepli Eid Mubarak Peçete 12 Adet 40x40
TÜKENDİ
Gold Siyah Cepli Eid Mubarak Peçete 12 Adet 40x40
TÜKENDİ
Gold Siyah Cepli Ramadan Karem Peçete 12 Adet 40x40
TÜKENDİ
44 adet ürün bulunmuştur.
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar