Baby Shower Nedir? Baby Shower Parti Hakkında Her Şey!

Baby Shower Nedir? Baby Shower Parti Malzemeleri Nelerdir?

Geleneksel olarak baby shower, yeni bir bebeğin yaklaşan doğumunu kutlamak için yapılan bir partidir. Anne adayı ve bebek adayı bu partilerin odak noktasıdır. Baby shower partilerinin amacı, anneye duygusal destek göstermek ve aynı zamanda yeni anneye hediye olarak bir bebeğe bakmak için gereken pek çok şeyi bir araya getirmektir. Baby shower partileri, aktiviteler ve oyunlarla karmaşık olaylar olabilir veya çok daha organik ve gösterişten uzak olabilir. Organizatörün hedeflerine ve umarım yeni annenin isteklerine bağlıdır.

Baby Shower Parti Planlaması Nasıl Yapılır?

Bir baby shower partisi planlamayı ve düzenlemenin iki yolu vardır. Teklif edersiniz veya yapmanız istenir. Normalde baby shower annenin bir arkadaşı veya akrabası tarafından yapılır ve anne adayının birinden kendisi için duş yapmasını istemesi tamamen kabul edilebilir.

Misafir Listesi

Planlama davetli listesiyle başlar. Baby shower partileri genellikle müstakbel annenin en yakın bayan arkadaşlarını ve akrabalarını içeren samimi ilişkilerdir. Yeni bebeği kutlamak isteyebilecek aile ve arkadaşlardan hangilerinin olacağını düşünmek ve ayrıca konuk listesinde kimleri isteyip istemediğini anne adayına danışmak en iyisidir. Aile dostuysanız, aile içinde farkında olmadığınız bir yabancılaşma olabilir.

Baby Shower Hediyeleri

Parti hediyeleri misafirlere verilen küçük hediyelerdir. Bütçeniz uygunsa, özellikle konuklar hediye getiriyorsa, iyilik yapmak iyi bir fikirdir. Teşekkür etmenin kibar bir yoludur.

Bunlar genellikle küçük hediyelerdir. Bazen basit hatıralardır. Bazen süslü küçük bir çantada sadece bir parça şekerdirler. Baby shower partileri geleneksel olarak sadece kadınlara yönelik olduğundan, dudak balzamları, mumlar ve banyo ürünleri de yaygındır. Küçük bir doldurulmuş hayvan bile düşünceli bir hatıra hediyesi olabilmektedir.

İkramlıklar

Baby shower için yiyecekler genellikle hafiftir ve yemesi kolaydır; atıştırmalıkları ve mezeleri düşünün. Çaylı sandviçler, sebze tabakları, peynir tabakları, turşular ve zeytinler popüler seçeneklerdir. Yapılmaları da kolaydır. Tatlılar için kekleri veya kurabiyeleri düşünün. Annenin ve misafirlerin beslenme kısıtlamalarını göz önünde bulundurun; Örneğin, hamile kadınlar pastörize edilmemiş peynirleri yememelidir ve bazı konuklar laktoza veya glütene karşı toleranssız olabilir veya vejeteryan veya vegan olabilmektedir. Tüm konuklar için kabul edilebilir atıştırmalıklar tercih edilmelidir.

Baby Shower Parti Aksesuarları Nelerdir?

Baby shower parti malzemeleri ile bu özel günü unutulmaz hale dönüştürülebilmek mümkündür. Bebeğin cinsiyetine göre tercih edeceğiniz bu parti aksesuarlarının güvenilir bir şekilde tercih edildiğinden emin olmalısınız. Pembe ve mavi masa örtüleri, yıldız zincir süsler, hoş geldin bebeğim pleksi pasta süsü, best mom metal taç, mavi ve pembe karton bardak ve tabak çeşitleri tercih edilebilecek parti malzemeleri arasında yer almaktadır.

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar