Canlı Yayında Peçetelerimiz Tercih Edildi

TV 8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye All Star 7 Ocak’ta düzenlenen muhteşem bir finalle sona erdi. Şampiyonluk için ter döken finalist yarışmacılar Esra Tokelli ve Tahsin Küçük, performanslarıyla izleyicileri ekrana bağladı. Yemekler jüriye servis edildiğinde ise bizi farklı bir heyecan sardı. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna için özel olarak hazırladığımız yaldızlı peçeteler bu zorlu finalin her anına eşlik etti.

KidsPartim Yaldızlı Peçeteleri

Yaldızlı peçeteler özel kutlama, davet ve etkinliklere zarafet katan en güzel servis malzemelerinden biridir. Daha çok süsleme amaçlı kullanılan bu peçeteler sofra dekorasyonuna farklı bir güzellik katar. Özel günlerde yemek masaları böylelikle daha güzel hale gelir. Üstelik üzerlerindeki yazı, slogan, logo gibi detaylar sayesinde etkinlikler çok daha özel bir nitelik kazanır.

KidsPartim olarak yaldızlı peçeteler grubunda geniş bir ürün çeşitliliğimiz var. Cepli peçete, garson katlama peçete ve kare peçetelerimiz bugüne kadar sayısız organizasyona eşlik etti. Doğum günleri, iş davetleri ve temalı partiler için yaldızlı peçete siparişleri yoğun ilgi görmekte. Siz de birbirinden güzel peçete çeşitleri ile kutlama ve davetlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Böylelikle misafirlerinizi çok daha şık bir sofrada ağırlayabilirsiniz.

Özel etkinlikler için mükemmel bir seçim olan yaldız baskılı cepli peçetelerimiz yemek davetlerinin yanı sıra düğün, gala gibi etkinliklerde de büyük beğeniyle kullanılmakta. Bu ürünler etkinlik masalarını çok daha şık hale getirmekte. Mekanda daha ihtişamlı bir atmosfer yaratmak için siz de bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Örneğin doğum günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı kutlaması gibi etkinlikleriniz için bu ürünler iyi bir seçimdir. İşlevsel tasarıma sahip cepli peçete çeşitlerimizin iç kısmına çatal, bıçak, kaşık yerleştirerek sofra takımınızın daha düzgün ve temiz durmasını sağlayabilirsiniz. Temalı etkinlikleriniz için ise yazı baskılı yaldız peçetelerimizle konsept bütünlüğünüzü artırabilirsiniz.

Firmaya ve Kişiye Özel Logolu ve İsimli Peçeteler

Bireysel tarafta olduğu gibi kurumsal pazarda da yaldızlı peçete siparişlerine talep yüksek. Özellikle iş davetleri için firma logolu ve üzerinde isim bulunan yaldızlı peçeteler büyük ilgi görüyor. Bu ürünler sayesinde firmalar kurumsal kimliklerini daha güçlü şekilde vurgulamakta. Aynı zamanda da etkinliğe katılanlara kendilerini çok daha özel hissettiriyorlar.

Firmaların düzenlediği özel davet ve etkinlikler iş ilişkilerini güçlendirip yeni ilişkiler kurmalarına katkı sağlar. İş dünyasında önemli isimleri bir araya getiren bu etkinlikler aynı zamanda da müşterilerle daha sıcak bağlar kurmanın bir yoludur. İş davetleri için özel yaldızlı peçeteler bu bağlamda önemli bir ihtiyacı karşılamakta. Firma ve iş çevresi ile müşterileri arasındaki ilişkiyi daha özel hale getirmek için baskılı peçete çeşitleri en ideal araçlardan biridir.

Logo baskılı yaldızlı peçeteler de bu bağlamda önemli bir ihtiyacı karşılamakta. Nitekim marka bilinirliğini artırmak için bu ürünler oldukça kullanışlı. Bu yüzden pek çok şirket özel etkinlikler için logo baskılı yaldızlı peçete siparişi vermekte. Böylelikle marka tanıtımına güzel bir katkı sağlıyorlar. Bu tür malzemeler şirketlerin kurumsal itibarını güçlendirir. Profesyonelliğinin altını çizerken güvenilir bir marka olduğunu vurgular.

Kişiye özel yaldız baskılı peçete çeşitlerinin önemli özelliklerinden biri de motivasyonu artırmaktır. Bu nedenle günümüzde pek çok şirket özel davetler için kişiye özel peçete siparişi veriyor. Bu ürünler sayesinde çalışanlara verdikleri değeri gösteriyorlar. Aynı zamanda da motivasyonlarını artırıyorlar. Ayrıca garson katlama peçeteler ve kahve peçeteleri ile kare peçetelerle servislere farklı bir güzellik katıyorlar.

Yaldızlı Peçete Alışverişlerinde KidsPartim Ayrıcalıkları!

KidsPartim olarak internet üzerinden parti ve kutlama malzemeleri siparişi denildiğinde akla ilk gelen kanallardan biriyiz. 10 yıldan uzun süredir sizlere yaldızlı peçete ve diğer pek çok ürün grubunda özel fırsatlar sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz ve uygun fiyat avantajlarımızla siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve işçiliğe sahip bu ürünlerimiz sadece ülkemizde ilgi görmüyor. Aynı zamanda yurt dışından da sipariş alıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun aradığınız yaldızlı peçete çeşitlerine KidsPartim üzerinden basit birkaç tıklamayla kolayca ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler MasterChef Türkiye!

Ekranların en sevilen yemek yarışması programlarından MasterChef Türkiye All Star 7 Ocak’ta yayınlanan 198. bölümünde muhteşem bir finalle sona erdi. Yarışma devam ederken biz de finalistler kadar heyecanlıydık. Usta şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna için özel olarak hazırladığımız yaldızlı peçeteleri ekranda görmek bizi çok mutlu etti. Yarışmanın değerli jüri üyelerine ve yapım ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz. MasterChef Türkiye All Star Şampiyonu seçilen Esra Tokelli’yi de ayrıca tebrik ediyoruz. 

11 Oca 15:13
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar