cialis 20mg viagra satın al penis pompası 2dk.org

Çocukların En Sevdiği Yeni Nesil Çim Adam

Mutlu İfadeli Çim Adam Uygun Fiyat Garantisiyle

Çocukların en sevdiği çim adam en ucuz fiyatıyla kidspartim’de. Emojili yada karakterli tasarım seçimiyle evinizin havasını değiştirecek. Sadece çocukların değil büyükler için bile eğlenceli olabilir. Ofisinize renk katabilirsiniz. Arkadaşınıza veya sevdiğinize hediye verip onu mutlu edebilirsiniz. Çocuklara küçük yaşta doğa sevgisi aşılamak çok önemlidir. Bu sevgiyi onu mutlu ederek yapmak gerçek bir doğa sevgisini kazandırabilir.

Bakımı çok kolay olan çim adam’ın ilk hafta her gün sulanması çok önemlidir. Düzenli sulanma ve güneş ışığı ile 1 haftada saçları çıkmaya başlar. Çok uzadığında makasla kesebilirsiniz :). Uzadıktan sonrada günlük su vermeyi kesmeyin ve sulamaya devam edin. Bu bakımı çocuklarınıza görev olarak verebilirsiniz. Sorumluluk duygusunun gelişmesi açısından önemlidir.

Bize soru, görüş ve geri dönüşleriniz için iletişim sayfamızdan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. İnstagram sayfamızdan yorumları ve geri dönüşleri incelebilirsiniz. Parti malzemeleri ve doğum günleri bizim işimiz.

Çim Adam Nasıl Sulanır ? 

Günde 1 kez sulamanız yeterlidir. Toprağı eğer çok kuru kalırsa günde 2 kez sulayabilirsiniz. Her gün su verme görevi çocuğunuzun sorumluluk duygusunu geliştirecektir. Saçları çıkana kadar beklemek de sabretmeyi öğretecektir. Düzenli sulama ve güneş ışığı alması ile birlikte 1 haftada saçları çıkmaya başlar.

Çim Adam Bakımı Nasıl Olur ?

Saçları çıktıktan sonra da Gün ışığı alması çok önemlidir ve sulamaya devam etmek gerekmektedir.  Çim adamı büyütmek çok eğlenceli ve eğitici bir aktivitedir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle çimoji

şaşıran ve blurlu gülen çim adam çimoji

çim adam korkan ve şaşıran çim adam çimoji

çim adam gülmekten ağlayan ve sıkılan çim adam çimoji

çim adam ağlayan çim adam çimoji

çim adam emojili 6 adet görseldir

Yukarı git
0
WhatsApp chat