Minik kızların en seviği konsept olan Unicorn Doğum Günü Konsepti..

Pembe, yeşil ve sarının hakim olduğu bu konseptte kızınız ve arkadaşları için çok güzel bir doğum günü hazırlama imkanınız olacak. Kısa sürede büyük ilgi gören Unicorn Doğum günü ve Unicorn Parti Süsleri uygun fiyatıyla kidspartim’de. Kişiye özel afişler için Unicorn dünyasında da tasarımlarımız var buradan ulabilirsiniz. Kişiye özel afişlerde bizimle direkt temas ile ne çıkacağı sürpriz sipariş değil de öncesinde tasarımı belli olan siparişinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Ayrıca bu kategoriye özel Unicorn taç ile doğum günü perisini özel şekilde günün yıldızı yapmak sizin elinizde.

Masallardaki gibi bir doğum günü partisi için doğru bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Buradan tüm unicorn ürünlerine ulaşabilirsiniz. Pembe tonun baskın olduğu bir parti seçeneği istiyorsanız düşünmeyin ve çocuğunuzu mutlu edin.

Unicorn Doğum Günü konsepti Masası
Bizde Mutlu Yıllar Dileriz Fatoş 🙂

Sizden gelen geri dönüşler bizi o kadar mutlu ediyor ki…

Bu mükemmel masayı sizinle paylaşmak isteriz. Folyo balonlarından popcorn kaplarına, kişiye özel afişden pasta süslerine hepsi çok uyumlu ve hoş. Unicorn doğum günü konsepti ni bizde tavsiye eder iyi alışverişler dileriz. Daha fazla sizden gelenlerin olduğu görselleri ve geri dönüşleri görmek için instagram adresimize buradanulaşabilirsiniz.

Yorum yap